Čo sú elektronické cigarety

Elektronické cigarety si získali obľubu na celom svete a rovnako obľúbené sú aj na Slovensku. Elektronické cigarety je možné vidieť v baroch, kanceláriách a všade na verejných miestach. Elektronické cigarety sú zdravšou alternatívou voči klasickým tabakovým cigaretám. Elektronické cigarety neobsahujú látky, ktoré sú obsiahnuté v klasických cigaretách a preto inhalovanie – vapovanie elektronických cigariet prináša so sebou zlepšenie zdravia u fajčiarov.

„Namiesto „fajčenie“ sa používanie elektronickej cigarety nazýva „vaping“.

Vapovanie je bezpečnejšie ako fajčenie. Ako sa ukázalo v rôznych štúdiách. Vaping je minimálne o 95 % bezpečnejší ako fajčenie, pretože nedochádza k horeniu, inhalovaniu nebezpečných látok a dechtu, ktorý sa spája s pľúcnymi chorobami. Neprijímanie dymu a iných toxínov sa zlepší aj ústna hygiena a kapacita pľúc. Celkovo sa pri prechode od bežných cigariet k vapingu zlepší zdravie.

Čo je to elektronická cigareta

Elektronické cigarety však majú tri hlavné komponenty: batériu, atomizér a zásobník, ktorý obsahuje roztok ( e-liquid). Používateľ aktivuje zariadenie stlačením tlačidla, ktoré zahrieva a rozprašuje roztok v náplni, čím sa vytvorí para. Para sa rozptýli cez pľúca a je vydychovaná ako jemná hmla.

Elektronické cigarety sú vo všeobecnosti dostupné na rôznych miestach. Elektronické cigarety sú dostupné v rôznych príchutiach.

Tip: kúpte si lacné jednorazové elektronické cigarety priamo od distribútora. Ušetríte peniaze a na výber máte všetky obľúbené príchute. Je len na vás, akú úroveň inhalovania nikotínu si zvolíte. Ochutnajte napríklad obľúbené chuť Blueberry.

Lacnejšie elektronické cigarety hľadajte na vappe.sk – distribútor kvalitných elektronických cigariet a tých najobľúbenejších príchutí.