Germicídne žiariče: výhody ich používania

Korona vírus ešte viac zvýraznil potrebu dbať na čistý vzduch okolo nás. V uzatvorených priestoroch môže byť problém s udržaním cirkulácie čerstvého vzduchu. Existuje však spoľahlivé riešenie, ktoré aj v prítomností ľudí spoľahlivo zbaví vzduch neželaných látok.

Germicídne žiariče znižujú alebo odstránia kontaminanty vo vzduchu na báze DNA, ako sú vírusy, spóry plesní alebo kvasinky. Germicídne žiariče poskytujú zdravší vzduch na dýchanie. Sú to desiatky rokov overené zariadenia, ktoré neprodukujú ozón ani iné nečistoty.

Čistenie a dezinfekcia prostredia sú dôležitými súčasťami komplexnej stratégie na kontrolu infekcií spojených so zdravotnou starostlivosťou. Germicídne žiariče sú vhodné do ambulancii, kliník, výrobných hál, kancelárii a iných obchodných priestorov. Samozrejme sú určené aj do domácnosti.

Germicídne účinky UVC žiarenia majú za následok poškodenie buniek fotohydratáciou, fotoštiepením, fotodimerizáciou a fotosieťovaním, čím sa inhibuje bunková replikácia. 

Implementácia germicídneho žiariča v rôznych nemocniciach preukázala trvalé zníženie povrchovej mikrobiálnej kontaminácie, zníženú krížovú kontamináciu a znížené rozšírenie bakteriálnych infekcií odolných voči viacerým liekom.

Ak hľadáte spoľahlivý germicídny žiarič, elektro-svietidla.sk majú riešenia pre vás. Germicídne žiariče, ktoré je možné použiť aj za prítomností ľudí sú žiadaným produktom. Sú tiež účinne pri znižovaní plesňovej a bakteriálnej kontaminácie. Získate tak riešenie pre zdravú budovu.

Vysokokvalitné germicídne žiariče od elektro-svietidla.sk sú kvalitné lampy s najvyšším výkonom, ktoré zaručia vysokú účinnosť gemicídnej lampy.